
Inruilvoorstel
Ben je op zoek naar een sportieve en stoere auto, maar met meer ruimte en een hogere instap? Dan is de SEAT Ateca iets voor jou. Deze populaire SUV is comfortabel en compleet: van alle gemakken voorzien. Zoals een 8,25 inch touchscreen met Apple CarPlay of Android Auto, strakke bekleding, een multifunctioneel stuur en nog vele andere extra's. Bovendien heb je met een kofferbak inhoud van 510 liter genoeg ruimte voor al jouw avonturen.
Wil je ontdekken of jij en de SEAT Ateca een match zijn? Plan meteen vrijblijvend jouw proefrit of kom langs in onze SEAT showroom in Heerenveen.
De SEAT Ateca is verkrijgbaar in 2 uitvoeringen: de Style Business Intense en de FR Business Intense. Je vergelijkt de uitvoeringen gemakkelijk in onderstaand overzicht.
Flinke bumpers, strakke lijnen stoere velgen: aan uitstraling ontbreekt het de SEAT Ateca niet.






Er is maar één manier om daar achter te komen: zelf achter het stuur kruipen. Ontdek tijdens een proefrit of de SEAT Ateca jouw volgende auto is.
Hieronder vind je de meest gestelde vragen, misschien staat het antwoord op jouw vraag hier al tussen! Heb je een andere vraag? Neem dan gerust contact met ons op of stel je vraag aan Brechtje via de chat.
*Van den Brug biedt de private leaseproducten aan van Volkswagen Pon Financial Services. Volkswagen Private Lease, SEAT Private Lease, Škoda Private lease. Audi Private Lease, CUPRA Private Lease en XLEasy wordt onder de voorwaarden van het Keurmerk Private Lease aangeboden door Volkswagen Pon Financial Services, handelsnaam van Volkswagen Pon Financial Services B.V., ingeschreven in het Handelsregister onder nummer 20073305. Vanaf tarieven zijn o.b.v. private lease inclusief btw, bij 60 maanden, 5.000 km per jaar, € 500 eigen risico en regio Utrecht. Tarieven kunnen per regio afwijken in verband met provinciale opcenten. Brandstof is niet inbegrepen. Na jaar 1 bedraagt de tussentijdse opzegvergoeding maximaal 40% van de resterende leasetermijnen. Afbeelding kan afwijken van de werkelijkheid. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. De overheid bouwt de korting op de motorrijtuigenbelasting (mrb) voor plug-in hybride en elektrische auto’s in 2026 verder af.
Door de afbouw van de korting op de mrb stijgt jouw maandelijkse leasebedrag. Voor meer informatie, vraag je dealer of contactpersoon of kijk op de website van de Belastingdienst. De Algemene Voorwaarden zijn hier te vinden.