Ga naar de inhoud

task_alt Persoonlijk, zoals het hoort   task_alt Snelle levering uit ruime voorraad   task_alt Al 100 jaar een begrip in Friesland   task_alt Topservice met een glimlach

Logo
Logo
Volkswagen ID.3 Trend 50 kWh 170 PK - Afbeelding 1
Volkswagen ID.3 Trend 50 kWh 170 PK - Afbeelding 2
Volkswagen ID.3 Trend 50 kWh 170 PK - Afbeelding 3
Volkswagen ID.3 Trend 50 kWh 170 PK - Afbeelding 4
Volkswagen ID.3 Trend 50 kWh 170 PK - Afbeelding 5

Volkswagen ID.3 Trend 50 kWh 170 PK | App-Connect | Climatronic | 18" velgen | Stoel-stuur verwarming |

DrachtenVerwacht



Specificaties

Hieronder vind je de belangrijkste specificaties van jouw nieuwe droomauto:

BrandstofElektrisch
Kilometerstand15 km
Bouwjaar2026
TransmissieAutomaat
Vermogen (pk)170 pk
Kenteken261147

Opties

Deze opties maken het autorijden leuk én comfortabel:

Apple Carplay/Android Auto
electronic climate controle
voorstoelen verwarmd
Apple Carplay/Android Auto
electronic climate controle
voorstoelen verwarmd
achterbank in delen neerklapbaar
achterbank met armsteun en skiluik

Over deze auto

Accu snellaadtijd (10%-80%): 24 minuten

De prijs van deze nieuwe auto is inclusief BTW, BPM, rijklaarmaakkosten, recyclingbijdrage en leges. Hierdoor is de prijs volledig transparant en kom je niet voor verrassingen te staan. Wil je je huidige auto inruilen? Dit is altijd mogelijk. Stuur ons een aantal foto’s van je huidige auto en je ontvangt een eerlijke indicatie van de inruilwaarde van je auto.

Alle acties, kortingen en inruilpremies zijn reeds in de prijs verwerkt. Deze actieprijs is alleen geldig met een inruilauto en kan niet gecombineerd worden met private lease. Deze actieprijs geldt bij verkoop aan particuliere en klein-zakelijke klanten. Voor fleetowners en leasemaatschappijen zijn andere voorwaarden van toepassing.

Een Volkswagen voelt altijd vertrouwd: de ergonomie, het veilige gevoel als je achter het stuur zit, alles ademt kwaliteit. Dat geldt voor elke VW en zeker ook voor deze ID.3. Dankzij de automatische transmissie en elektrische aandrijving, navigeer je gemakkelijk door het verkeer. Je kunt deze nieuwe auto nu direct verkrijgen, want hij is op voorraad. Deze Volkswagen ID.3 legt bestuurder én bijrijder compleet in de watten met de verwarmbare voorstoelen. Een gezonde dosis zen-gevoel is bijgeleverd in de vorm van comfortstoelen. Koude handen? Da's voorbij met het verwarmd stuurwiel. Pak aan! Bij de rijke uitrusting horen ook LED koplampen, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.

Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot jouw voorligger. Je smartphone wordt een dashboard, met alle functies in beeld. Dankzij Connected Services en de speciale app. Een belangrijke veiligheidsvoorziening is de bediening van het audio-installatiesysteem via knoppen op het stuur en middels spraakbediening. DAB-ontvangst geeft daarbij een kraakheldere ontvangst. Dankzij electronic climate control is het interieur behaaglijk warm of verfrissend koel. De parkeersensoren waarschuwen wanneer je te krap inparkeert of dat ene paaltje niet hebt gezien. Ook is de Volkswagen uitgerust met: regensensor, automatisch dimmende binnenspiegel en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.

Tijdens de rit wordt je als bestuurder ondersteund door verschillende systemen die de weg en jouw omgeving in de gaten houden. De actuele snelheidslimiet, een inhaalverbod en andere verkeersborden. De verkeersborddetectie ondersteunt jou tijdens elke rit. Mooi binnen de lijnen van de rijstrook blijven? Het Lane-keeping systeem helpt altijd een handje. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid in deze auto is de vermoeidheidsherkenning, die waarneemt wanneer de bestuurder tekenen van vermoeidheid vertoont. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Volkswagen bovendien dodehoekdetectie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.

Wordt dit jouw nieuwe auto? We verwelkomen je graag om je deze ID.3 te laten zien, en dan leggen we je ook uit welke financieringsvormen we erbij kunnen aanbieden.

Van den Brug is officieel dealer van Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda, CUPRA, Volkswagen Bedrijfswagens en BYD. Met vijf vestigingen in Friesland en ruim 100 jaar ervaring bieden we alles wat nodig is om je zorgeloos op weg te helpen. Of het nu gaat om aankoop, verkoop, leasing, financiering, verzekering, onderhoud, service of reparatie: onze specialisten staan klaar voor zowel zakelijke als particuliere klanten.

Je kunt eenvoudig online contact opnemen of langskomen bij een van onze vestigingen.

Onze advertenties zijn met grote zorg opgesteld, maar hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die je beslissing zouden kunnen beïnvloeden.

Wij staan voor je klaar

Sla de slider over
Johan Mulder

Johan Mulder

Verkoopadviseur
Ronnie Bos

Ronnie Bos

Verkoopadviseur
Jan Beuving

Jan Beuving

Verkoopadviseur
Sebastiaan Kamphuis

Sebastiaan Kamphuis

Verkoopadviseur
Dennis Holtrop

Dennis Holtrop

Verkoopadviseur
Hilko Uilenberg

Hilko Uilenberg

Verkoopleider

De betere verzekering

Zorgeloos de weg op met de Van den Brug Autoverzekering. Je auto verzekeren? Dat kan gewoon bij ons. Wel zo makkelijk. Wij regelen alles direct bij aflevering van je auto. Je bent verzekerd van een uitstekende dekking, een scherpe premie én persoonlijke service. 

Klik verder voor meer informatie of om direct je premie te berekenen.

*Van den Brug biedt de private leaseproducten aan van Volkswagen Pon Financial Services. Volkswagen Private Lease, SEAT Private Lease, Škoda Private lease. Audi Private Lease, CUPRA Private Lease en XLEasy wordt onder de voorwaarden van het Keurmerk Private Lease aangeboden door Volkswagen Pon Financial Services, handelsnaam van Volkswagen Pon Financial Services B.V., ingeschreven in het Handelsregister onder nummer 20073305. Vanaf tarieven zijn o.b.v. private lease inclusief btw, bij 60 maanden, 5.000 km per jaar, € 500 eigen risico en regio Utrecht. Tarieven kunnen per regio afwijken in verband met provinciale opcenten. Brandstof is niet inbegrepen. Na jaar 1 bedraagt de tussentijdse opzegvergoeding maximaal 40% van de resterende leasetermijnen. Afbeelding kan afwijken van de werkelijkheid. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. De overheid gaat de korting op de motorrijtuigenbelasting (MRB) voor elektrische en plug-in hybride auto’s in de periode 2025 - 2030 (verder) afbouwen.
- Elektrische auto’s: In 2025 geldt een korting van 75% op de MRB, gevolgd door een verdere afbouw in de jaren daarna.
- Plug-in hybride auto’s: In 2025 geldt een korting van 25% op de MRB, Op basis van de huidige plannen vervalt de korting volledig vanaf 1 januari 2026.
Door de afbouw van de korting op de MRB stijgt uw leaseprijs de komende jaren. Voor meer informatie, vraag uw dealer, contactpersoon of kijk op de website van de belastingdienst. De Algemene Voorwaarden zijn hier te vinden.