
Inruilvoorstel


Hieronder vind je de belangrijkste specificaties van jouw nieuwe droomauto:
Deze opties maken het autorijden leuk én comfortabel:
Accu snellaadtijd (10%-80%): 24 minuten
De prijs van deze nieuwe auto is inclusief BTW, BPM, rijklaarmaakkosten, recyclingbijdrage en leges. Hierdoor is de prijs volledig transparant en kom je niet voor verrassingen te staan. Wil je je huidige auto inruilen? Dit is altijd mogelijk. Stuur ons een aantal foto’s van je huidige auto en je ontvangt een eerlijke indicatie van de inruilwaarde van je auto.
Deze auto komt oktober 2026 binnen bij van den Brug en is snel leverbaar!
Hij is doordacht innovatief en duurzaam als geen ander: de elektrische CUPRA Raval biedt met zijn elektrische aandrijving een ongekende rijervaring. De modernste techniek is toegepast om jou in alle rust en stilte van de rit te laten genieten. Daarbij zul jij zien dat de tijd om de accu's op te laden enorm meevalt, en dankzij de flinke actieradius hoef je dat ook niet zo vaak te doen. Het gaat hier om een nieuwe auto, die uit voorraad leverbaar is. De sportstoelen zorgen ervoor dat je goed en comfortabel zit, ook als het gas erop gaat. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, sportonderstel, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Ontdek de digitale mobiliteitswereld, met zijn dashboard dat alle noodzakelijke informatie projecteert om jouw reis comfortabel en veilig te maken. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor je. Zoals je van zo'n jonge auto mag verwachten, zijn hier ook de geavanceerde remote services aanwezig. Simpelweg met een app op uw smartphone controleer je op afstand de status van de auto en bedien je diverse functies. Het spreekt voor zich dat een auto als deze ook van automatische airconditioning is voorzien. Laat je niet afleiden door gerommel aan de audioknoppen. De audiobediening op het stuur zorgt dat je altijd geconcentreerd blijft. Ook DAB ontvangst, parkeersensoren achter, regensensor en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening horen tot de voorzieningen op deze auto.
In de CUPRA Raval heeft jouw veiligheid en die van jouw omgeving prioriteit. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merk je bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze CUPRA. Indien je onbedoeld de rijstrook lijkt te verlaten, reageert het Lane-keeping systeem meteen en corrigeert. Veel aanrijdingen bestaan uit kop-staartbotsingen. De forward collision warning reduceert dat risico aanzienlijk. In deze CUPRA vinden we verder een dodehoekdetectie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
We hebben ons best gedaan om de kwaliteit van deze Raval aan jou uit te leggen, maar er gaat toch niets boven een proefrit. Als je contact met ons opneemt, zetten we de auto voor je klaar. We horen graag van je.
Van den Brug is officieel dealer van Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda, CUPRA, Volkswagen Bedrijfswagens en BYD. Met vijf vestigingen in Friesland en ruim 100 jaar ervaring bieden we alles wat nodig is om je zorgeloos op weg te helpen. Of het nu gaat om aankoop, verkoop, leasing, financiering, verzekering, onderhoud, service of reparatie: onze specialisten staan klaar voor zowel zakelijke als particuliere klanten.
Je kunt eenvoudig online contact opnemen of langskomen bij een van onze vestigingen.
Onze advertenties zijn met grote zorg opgesteld, maar hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die je beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Heerenveen
Zorgeloos de weg op met de Van den Brug Autoverzekering. Je auto verzekeren? Dat kan gewoon bij ons. Wel zo makkelijk. Wij regelen alles direct bij aflevering van je auto. Je bent verzekerd van een uitstekende dekking, een scherpe premie én persoonlijke service.
Klik verder voor meer informatie of om direct je premie te berekenen.
.jpg?width=900&height=600&force_format=webp)