
Inruilvoorstel




Hieronder vind je de belangrijkste specificaties van jouw nieuwe droomauto:
Deze opties maken het autorijden leuk én comfortabel:
Van den Brug is officieel dealer van Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda, CUPRA, Volkswagen Bedrijfswagens en BYD. Met vijf vestigingen in Friesland en ruim 100 jaar ervaring bieden we alles wat nodig is om je zorgeloos op weg te helpen. Of het nu gaat om aankoop, verkoop, leasing, financiering, verzekering, onderhoud, service of reparatie: onze specialisten staan klaar voor zowel zakelijke als particuliere klanten.
Je kunt eenvoudig online contact opnemen of langskomen bij een van onze vestigingen.
Onze advertenties zijn met grote zorg opgesteld, maar hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die je beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Wil je je huidige auto inruilen? Dit is altijd mogelijk. Stuur ons een aantal foto’s van je huidige auto en je ontvangt een eerlijke indicatie van de inruilwaarde van je auto.
Het is een nette en comfortabele auto, deze Audi Q3, hij heeft 43934 kilometer gelopen. Omdat het oog ook wat wil, is de S-Line styling een heel aantrekkelijke plus. Deze Audi Q3 is voorzien van zowel een elektromotor als een verbrandingsmotor. Ideale combi! Opvallend zijn de stoere sportstoelen, die zorgen voor een onwrikbare zit in de scherpe bochten. Een handige voorziening op deze auto is de elektrische achterklep die je op afstand kunt openen. In deze auto profiteer jij onder andere ook van: 20 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, halflederen bekleding, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Een gevisualiseerd overzicht van alle belangrijke functies wordt geleverd door het digitale dashboard. Kinderfietsje niet gezien bij het inparkeren? Dat gebeurt je nooit meer. Daar zorgt de achteruitrijcamera wel voor! Adaptive cruise control is een comfortabele en veilige optie. Het systeem reguleert de snelheid en houdt automatisch afstand tot jouw voorligger. Connected Services zorgen ervoor dat de belangrijkste functies en data van de auto altijd en overal te checken zijn. Gewoon via de app op de smartphone. In deze auto beschik jij natuurlijk over een navigatiesysteem met harde schijf. Het audio-installatiesysteem met DAB-radio biedt glasheldere geluidskwaliteit. Je bedient dit veilig via het stuurwiel. De Audi is standaard voorzien van: electronic climate control, regensensor, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. In het instrumentarium kun je bovendien de verkeersborden zien die je onderweg tegenkomt. Zo helpt deze Audi jou om veiliger te rijden. Indien je onbedoeld de rijstrook lijkt te verlaten, reageert het Lane-keeping systeem meteen en corrigeert. Het forward collision warning-systeem berekent via een sensor de afstand tot het verkeer vóór u en komt in actie als er gevaar bestaat van een botsing. In deze Audi vinden we verder een dodehoekdetectie, hill hold functie, frontale botsbescherming en bandenspanningcontrolesysteem.
Ben je nieuwsgierig geworden? Bel ons nu of mail ons voor meer informatie.
Heerenveen
Zorgeloos de weg op met de Van den Brug Autoverzekering. Je auto verzekeren? Dat kan gewoon bij ons. Wel zo makkelijk. Wij regelen alles direct bij aflevering van je auto. Je bent verzekerd van een uitstekende dekking, een scherpe premie én persoonlijke service.
Klik verder voor meer informatie of om direct je premie te berekenen.
.jpg?width=900&height=600&force_format=webp)
*Van den Brug biedt de private leaseproducten aan van Volkswagen Pon Financial Services. Volkswagen Private Lease, SEAT Private Lease, Škoda Private lease. Audi Private Lease, CUPRA Private Lease en XLEasy wordt onder de voorwaarden van het Keurmerk Private Lease aangeboden door Volkswagen Pon Financial Services, handelsnaam van Volkswagen Pon Financial Services B.V., ingeschreven in het Handelsregister onder nummer
- Elektrische auto’s: In 2025 geldt een korting van 75% op de MRB, gevolgd door een verdere afbouw in de jaren daarna.
- Plug-in hybride auto’s: In 2025 geldt een korting van 25% op de MRB, Op basis van de huidige plannen vervalt de korting volledig vanaf 1 januari 2026.
Door de afbouw van de korting op de MRB stijgt uw leaseprijs de komende jaren. Voor meer informatie, vraag uw dealer, contactpersoon of kijk op de website van de belastingdienst. De Algemene Voorwaarden zijn hier te vinden.
.webp?width=900&height=900&force_format=webp)