
Inruilvoorstel





Hieronder vind je de belangrijkste specificaties van jouw nieuwe droomauto:
Deze opties maken het autorijden leuk én comfortabel:
Accu snellaadtijd (10%-80%): 28 minuten
Wil je je huidige auto inruilen? Dit is altijd mogelijk. Stuur ons een aantal foto’s van je huidige auto en je ontvangt een eerlijke indicatie van de inruilwaarde van je auto.
Hij biedt volop ruimte, deze Volkswagen ID.4, en dankzij zijn elektrische aandrijving is er ook plenty vermogen voor een dynamische rijstijl. Met zijn moderne accutechniek levert deze auto uitstekende prestaties, met een rijbereik dat genoeg is voor alle gewone ritten. En met een eigen laadpunt kun jij de accu's opladen terwijl je slaapt. Deze auto is bijna nieuw, ondanks dat hij uit 2025 komt; hij heeft slechts 9005 kilometer afgelegd. Lekker hoor, die verwarmbare voorstoelen. Helemaal op koude dagen. Met de comfortstoelen heb je de zekerheid: elke rit fit door de juiste zit. De elektrisch bedienbare achterklep opent met een druk op de knop. Koude handen? Da's voorbij met het verwarmd stuurwiel. Pak aan! Opvallend is de geavanceerde matrix LED-verlichting met daglichtkwaliteit. De koplampen dimmen automatisch het deel van de lichtstraal waar voor- of tegenliggers in rijden. De overige segmenten blijven aan en verlichten de weg maximaal. Ook 20 inch lichtmetalen velgen, geluidsisolerende ramen, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging zijn aan boord.
Ongelukken of parkeerschade? Dat gebeurt je niet meer, met de achteruitrijcamera. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor je. Je smartphone is tegenwoordig de sleutel tot heel veel. Ook voor deze auto. Remote services, noemen we dat. Waar je ook bent, contact houden is een eitje. Gedoe met kabels en stekkers in de sigarettenaansteker is voorbij. De aanwezige draadloze oplaadmogelijkheid voor telefoons zorgt voor wireless recharging van je smartphone. Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige electronic climate control. De Volkswagen is standaard voorzien van: dashboard met spraakbediening, full map navigatiesysteem, DAB ontvangst, regensensor, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel.
In de Volkswagen ID.4 heeft jouw veiligheid en die van jouw omgeving prioriteit. Tijdens de rit heb je altijd een bijrijder, want de verkeersbord-detectie leest de borden langs de weg en projecteert ze voor je op het instrumentarium. Het Lane-keeping systeem registreert permanent of je binnen de lijnen van de rijstrook blijft; dwaal je onbedoeld af, dan waarschuwt het systeem en corrigeert de koers. Deze auto waarschuwt de bestuurder als die tekenen van vermoeidheid vertoont en kan zo ernstige ongelukken voorkomen. De auto is ook uitgerust met dodehoekdetectie, frontale botsbescherming en bandenspanningcontrolesysteem.
Geen excuses meer. Rijden anno nu is elektrisch rijden. Maak je keus vandaag en bel voor een proefrit!
Van den Brug is officieel dealer van Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda, CUPRA, Volkswagen Bedrijfswagens en BYD. Met vijf vestigingen in Friesland en ruim 100 jaar ervaring bieden we alles wat nodig is om je zorgeloos op weg te helpen. Of het nu gaat om aankoop, verkoop, leasing, financiering, verzekering, onderhoud, service of reparatie: onze specialisten staan klaar voor zowel zakelijke als particuliere klanten.
Je kunt eenvoudig online contact opnemen of langskomen bij een van onze vestigingen.
Onze advertenties zijn met grote zorg opgesteld, maar hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die je beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Sneek
Zorgeloos de weg op met de Van den Brug Autoverzekering. Je auto verzekeren? Dat kan gewoon bij ons. Wel zo makkelijk. Wij regelen alles direct bij aflevering van je auto. Je bent verzekerd van een uitstekende dekking, een scherpe premie én persoonlijke service.
Klik verder voor meer informatie of om direct je premie te berekenen.
.jpg?width=900&height=600&force_format=webp)
*Van den Brug biedt de private leaseproducten aan van Volkswagen Pon Financial Services. Volkswagen Private Lease, SEAT Private Lease, Škoda Private lease. Audi Private Lease, CUPRA Private Lease en XLEasy wordt onder de voorwaarden van het Keurmerk Private Lease aangeboden door Volkswagen Pon Financial Services, handelsnaam van Volkswagen Pon Financial Services B.V., ingeschreven in het Handelsregister onder nummer
- Elektrische auto’s: In 2025 geldt een korting van 75% op de MRB, gevolgd door een verdere afbouw in de jaren daarna.
- Plug-in hybride auto’s: In 2025 geldt een korting van 25% op de MRB, Op basis van de huidige plannen vervalt de korting volledig vanaf 1 januari 2026.
Door de afbouw van de korting op de MRB stijgt uw leaseprijs de komende jaren. Voor meer informatie, vraag uw dealer, contactpersoon of kijk op de website van de belastingdienst. De Algemene Voorwaarden zijn hier te vinden.
.webp?width=900&height=900&force_format=webp)