Ga naar de inhoud

task_alt Persoonlijk, zoals het hoort   task_alt Snelle levering uit ruime voorraad   task_alt Al 100 jaar een begrip in Friesland   task_alt Topservice met een glimlach

Logo
Logo
Volkswagen Tiguan 1.4 TSI 245 PK DSG eHybrid Elegance - Afbeelding 1
Volkswagen Tiguan 1.4 TSI 245 PK DSG eHybrid Elegance - Afbeelding 2
Volkswagen Tiguan 1.4 TSI 245 PK DSG eHybrid Elegance - Afbeelding 3
Volkswagen Tiguan 1.4 TSI 245 PK DSG eHybrid Elegance - Afbeelding 4
Volkswagen Tiguan 1.4 TSI 245 PK DSG eHybrid Elegance - Afbeelding 5

Volkswagen Tiguan1.4 TSI 245 PK DSG eHybrid Elegance | LED Plus | Head-Up | 360 Camera | Trekhaak | Adaptieve Cruise Control |

HeerenveenOp voorraad



€ 614 p/m

Specificaties

Hieronder vind je de belangrijkste specificaties van jouw nieuwe droomauto:

BrandstofHybride benzine
Kilometerstand98.188 km
Bouwjaar2021
TransmissieAutomaat
Vermogen (pk)245 pk
KentekenJTH-93-X

Opties

Deze opties maken het autorijden leuk én comfortabel:

airco (automatisch)
cruise control adaptief
DAB ontvanger
elektrisch bedienbare achterklep
head-up display
airco (automatisch)
cruise control adaptief
DAB ontvanger
elektrisch bedienbare achterklep
head-up display

Over deze auto

Accu laden: 3.6 kW, compleet vol in 3 uur en 40 minuten

Wil je je huidige auto inruilen? Dit is altijd mogelijk. Stuur ons een aantal foto’s van je huidige auto en je ontvangt een eerlijke indicatie van de inruilwaarde van je auto.

Een occasion om van te dromen. Deze Volkswagen Tiguan brengt behalve een pittige motor en een vriendelijke kilometerstand ook de nodige extra's mee. Het zijn de degelijkheid van de constructie en de doordachtheid van het ontwerp die ervoor zorgen dat een Volkswagen jarenlang begeerlijk blijft. Zoals deze Tiguan, bijvoorbeeld. Goed voor het milieu, goed voor de portemonnee: hybride rijden biedt het beste van beide! Hoe koud het buiten ook is, de stoelverwarming geeft je meteen een behaaglijk gevoel. De bagageruimte is toegankelijk via een comfortverhogende elektrische achterklep. Deze Volkswagen Tiguan heeft een verwarmd stuurwiel. Nooit meer koude handen onderweg. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer LED koplampen, trailer assistent, dakspoiler, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.

Het digitale dashboard is qua lay-out en zichtbaarheid superslim ingedeeld. Alle functies in één keer in beeld! De 360 graden camera op deze auto wordt verzorgd door vier geavanceerde camera's. Het biedt garantie van uitstekende beeldkwaliteit. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor je. Ingebouwde spraakbediening maakt het mogelijk om de auto te bedienen zonder dat jouw aandacht wordt afgeleid. De conditie van deze auto is 24/7 inzichtelijk dankzij Connected Services. Je bent in deze Volkswagen ook voorzien van navigatiesysteem, achteropkomend verkeer waarschuwing, automatische airconditioning, draadloos opladen, DAB ontvangst en regensensor.

Als bestuurder van deze Volkswagen ben je nooit alleen. Je wordt onderweg bijgestaan door technologische hulpmiddelen die samen met jou de weg in de gaten houden. Als het nodig is, grijpen ze zelfs in, door te remmen of bij te sturen. Het Top Gun-gevoel komt van de head-up display, die alle dashboardinfo in het rijzicht projecteert. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie. Het Lane-keeping systeem zorgt voor een automatisch constante positie binnen de rijstrook. Afdwalen is uitgesloten. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.

Wil je meer weten over deze auto? Neem dan contact met ons op voor een proefrit.

Van den Brug is officieel dealer van Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda, CUPRA en Volkswagen Bedrijfswagens. Met vijf vestigingen in Friesland en ruim 100 jaar ervaring bieden we alles wat nodig is om je zorgeloos op weg te helpen. Of het nu gaat om aankoop, verkoop, leasing, financiering, verzekering, onderhoud, service of reparatie: onze specialisten staan klaar voor zowel zakelijke als particuliere klanten.

Je kunt eenvoudig online contact opnemen of langskomen bij een van onze vestigingen.

Onze advertenties zijn met grote zorg opgesteld, maar hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die je beslissing zouden kunnen beïnvloeden.

Wij staan voor je klaar

Sla de slider over
Ronald Broers

Ronald Broers

Verkoopadviseur
Paulus Tjeerdsma

Paulus Tjeerdsma

Verkoopadviseur
Johan Koster

Johan Koster

Verkoopadviseur
Martin Weda

Martin Weda

Verkoopleider

De betere verzekering

Zorgeloos de weg op met de Van den Brug Autoverzekering. Je auto verzekeren? Dat kan gewoon bij ons. Wel zo makkelijk. Wij regelen alles direct bij aflevering van je auto. Je bent verzekerd van een uitstekende dekking, een scherpe premie én persoonlijke service. 

Klik verder voor meer informatie of om direct je premie te berekenen.

*Van den Brug biedt de private leaseproducten aan van Volkswagen Pon Financial Services. Volkswagen Private Lease, SEAT Private Lease, Škoda Private lease. Audi Private Lease, CUPRA Private Lease en XLEasy wordt onder de voorwaarden van het Keurmerk Private Lease aangeboden door Volkswagen Pon Financial Services, handelsnaam van Volkswagen Pon Financial Services B.V., ingeschreven in het Handelsregister onder nummer 20073305. Vanaf tarieven zijn o.b.v. private lease inclusief btw, bij 60 maanden, 5.000 km per jaar, € 500 eigen risico en regio Utrecht. Tarieven kunnen per regio afwijken in verband met provinciale opcenten. Brandstof is niet inbegrepen. Na jaar 1 bedraagt de tussentijdse opzegvergoeding maximaal 40% van de resterende leasetermijnen. Afbeelding kan afwijken van de werkelijkheid. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. De overheid gaat de korting op de motorrijtuigenbelasting (MRB) voor elektrische en plug-in hybride auto’s in de periode 2025 - 2030 (verder) afbouwen.
- Elektrische auto’s: In 2025 geldt een korting van 75% op de MRB, gevolgd door een verdere afbouw in de jaren daarna.
- Plug-in hybride auto’s: In 2025 geldt een korting van 25% op de MRB, Op basis van de huidige plannen vervalt de korting volledig vanaf 1 januari 2026.
Door de afbouw van de korting op de MRB stijgt uw leaseprijs de komende jaren. Voor meer informatie, vraag uw dealer, contactpersoon of kijk op de website van de belastingdienst. De Algemene Voorwaarden zijn hier te vinden.

Volkswagen Tiguan 1.4 TSI 245 PK DSG eHybrid Elegance | LED Plus | Head-Up | 360 Camera | Trekhaak | Adaptieve Cruise Control |