Ga naar de inhoud

task_alt Persoonlijk, zoals het hoort   task_alt Snelle levering uit ruime voorraad   task_alt Al 100 jaar een begrip in Friesland   task_alt Topservice met een glimlach

Logo
Škoda Karoq 1.5 TSI 150pk AUTOMAAT Sportline Business - Afbeelding 2
Škoda Karoq 1.5 TSI 150pk AUTOMAAT Sportline Business - Afbeelding 3
Škoda Karoq 1.5 TSI 150pk AUTOMAAT Sportline Business - Afbeelding 4
Škoda Karoq 1.5 TSI 150pk AUTOMAAT Sportline Business - Afbeelding 5

Škoda Karoq1.5 TSI 150pk AUTOMAAT Sportline Business | NL-auto! | Trekhaak | Verwarmbaar voorruit | Stuur- & stoelverwarming | Dodehoek detectie |

HeerenveenOp voorraad

Specificaties

Hieronder vind je de belangrijkste specificaties van jouw nieuwe droomauto:

BrandstofBenzine
Kilometerstand80.983 km
Bouwjaar2020
TransmissieAutomaat
Vermogen (pk)150 pk
KentekenH-221-GS

Opties

Deze opties maken het autorijden leuk én comfortabel:

achteruitrijcamera
airco (automatisch)
Apple Carplay/Android Auto
cruise control adaptief
DAB ontvanger
achteruitrijcamera
airco (automatisch)
Apple Carplay/Android Auto
cruise control adaptief
DAB ontvanger

Over deze auto

Let op: op paasmaandag 6 april zijn onze showrooms van 10:00 - 17:00 geopend.

Wil je je huidige auto inruilen? Dit is altijd mogelijk. Stuur ons een aantal foto’s van je huidige auto en je ontvangt een eerlijke indicatie van de inruilwaarde van je auto.

Uitmuntende prestaties, dynamische rijeigenschappen en bakken vol met rijplezier, deze Skoda Karoq levert het allemaal. In deze auto vind je een benzinemotor en een automatische transmissie. Doe maar luxe! Neem plaats in de verwarmbare voorstoelen en voel de weldaad in koude dagen. Chauffeur en bijrijder zitten stabiel in de scherpe bochten door de sportstoelen. Ook is de auto voorzien van: 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.

Alle benodigde informatie helder in beeld: het digitale dashboard is een geweldige rijhulp. Een handige optie is de achteruitrijcamera. Achteruitrijden, inparkeren en manoeuvreren gaat gemakkelijker dan ooit. Als je de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor je. Loopt het verkeer onderweg vast, schakel dan de file assistent in en laat het systeem zorgen voor de juiste afstand bij stilstaan en rijden. Het infotainmentsysteem bedien je met je vingers of met je stem, met dank aan de geïntegreerde stembediening. Met inklapbare trekhaak, full map navigatiesysteem, automatische airconditioning, sportstuur met schakelpaddels, draadloos opladen en DAB ontvangst is deze Skoda helemaal compleet.

Zoals je mag verwachten van deze Skoda Karoq is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Bij de veiligheidssystemen van deze auto hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met je mee en attendeert je op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Het Lane-keeping systeem garandeert dat je je niet onverhoeds buiten de lijnen van de rijstrook begeeft. Voor meer veiligheid detecteert deze auto het risico van een aanrijding tijdig via de forward collision warning. In deze Skoda vinden we verder een dodehoekdetectie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.

We laten je deze auto graag helemaal zien. Bel je ons voor een afspraak?

Van den Brug is officieel dealer van Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda, CUPRA, Volkswagen Bedrijfswagens en BYD. Met vijf vestigingen in Friesland en ruim 100 jaar ervaring bieden we alles wat nodig is om je zorgeloos op weg te helpen. Of het nu gaat om aankoop, verkoop, leasing, financiering, verzekering, onderhoud, service of reparatie: onze specialisten staan klaar voor zowel zakelijke als particuliere klanten.

Je kunt eenvoudig online contact opnemen of langskomen bij een van onze vestigingen.

Onze advertenties zijn met grote zorg opgesteld, maar hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die je beslissing zouden kunnen beïnvloeden.

Wij helpen je graag

Sla de slider over
Ype Boelens

Ype Boelens

Verkoopleider
Atte Hibma

Atte Hibma

Verkoopadviseur
Rick Hengeveld

Rick Hengeveld

Verkoopadviseur

De betere verzekering

Zorgeloos de weg op met de Van den Brug Autoverzekering. Je auto verzekeren? Dat kan gewoon bij ons. Wel zo makkelijk. Wij regelen alles direct bij aflevering van je auto. Je bent verzekerd van een uitstekende dekking, een scherpe premie én persoonlijke service. 

Klik verder voor meer informatie of om direct je premie te berekenen.

Škoda Karoq 1.5 TSI 150pk AUTOMAAT Sportline Business | NL-auto! | Trekhaak | Verwarmbaar voorruit | Stuur- & stoelverwarming | Dodehoek detectie |