Ga naar de inhoud

task_alt Persoonlijk, zoals het hoort   task_alt Snelle levering uit ruime voorraad   task_alt Al 100 jaar een begrip in Friesland   task_alt Topservice met een glimlach

Logo
Logo
Audi Q3 S edition e-hybrid 272 PK - Afbeelding 1
Audi Q3 S edition e-hybrid 272 PK - Afbeelding 2
Audi Q3 S edition e-hybrid 272 PK - Afbeelding 3
Audi Q3 S edition e-hybrid 272 PK - Afbeelding 4
Audi Q3 S edition e-hybrid 272 PK - Afbeelding 5

Audi Q3S edition e-hybrid 272 PK | Tech plus pakket | Privacy glas | Lederen bekleding |

Op voorraad



€ 826 p/m

Specificaties

Hieronder vind je de belangrijkste specificaties van jouw nieuwe droomauto:

BrandstofHybride benzine
Kilometerstand15 km
Bouwjaar2026
TransmissieAutomaat
Vermogen (pk)272 pk
Kenteken203564

Opties

Deze opties maken het autorijden leuk én comfortabel:

airco (automatisch)
alcantara interieurdelen
kunstlederen interieurdelen
leder/kunstleder bekleding
lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"
airco (automatisch)
alcantara interieurdelen
kunstlederen interieurdelen
leder/kunstleder bekleding
lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"

Over deze auto

Accu laden: 11 kW, compleet vol in 2 uur en 30 minuten

De prijs van deze nieuwe auto is inclusief BTW, BPM, rijklaarmaakkosten, recyclingbijdrage en leges. Hierdoor is de prijs volledig transparant en kom je niet voor verrassingen te staan. Wil je je huidige auto inruilen? Dit is altijd mogelijk. Stuur ons een aantal foto’s van je huidige auto en je ontvangt een eerlijke indicatie van de inruilwaarde van je auto. Aanbod is uitsluitend voor particuliere of zakelijke aankoop.

De Audi Q3 vertegenwoordigt het beste van degelijk Duits design. De S-Line styling verfraait het uiterlijk met verschillende sportieve accenten. Je hoeft niet langer te wachten, deze splinternieuwe auto is nu direct beschikbaar Een elektromotor of verbrandingsmotor? Kiezen hoeft niet, want deze auto is hybride. Slim, zuinig en voordelig! Mooi en handig gaan perfect samen! Kijk maar naar het lederen interieur en de elektrisch bedienbare achterklep. Er is stoelverwarming aanwezig in deze auto. Verder is de Audi uitgerust met: 19 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.

Alle functies die je onderweg nodig hebt, worden permanent geregistreerd en zijn afleesbaar op het digitale dashboard. Hoeveel ruimte heeft u nog bij het inparkeren? De achteruitrijcamera brengt helder in beeld wat zich achter de auto bevindt en geeft een geluidssignaal. Als je de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor je. Mocht zich een probleem voordoen, dan krijg je via remote services op je smartphone te zien wat er precies aan de hand is, waar je ook bent. In deze Q3 vind jij schakelaars op het stuur om het full map navigatiesysteem te bedienen en het audio-installatiesysteem met DAB-ontvangst. Deze auto is voorzien van automatische airconditioning, sportstuur met schakelpaddels, draadloos opladen, regensensor, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel.

Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Belangrijk voor jouw veiligheid en die van jouw passagiers is de verkeersbord-detectie in deze auto. Met het Lane-keeping systeem kom je nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Het laatste wat je wilt is dat je achter het stuur indommelt. Om dat te voorkomen is deze auto uitgerust met vermoeidheidsherkenning. Je bent mede dankzij dodehoekdetectie, hill hold functie, frontale botsbescherming en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.

Wij leveren deze nieuwe auto met volledige fabrieksgarantie. Maak nu snel een afspraak om deze auto te bekijken.

Van den Brug is officieel dealer van Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda, CUPRA en Volkswagen Bedrijfswagens. Met vijf vestigingen in Friesland en ruim 100 jaar ervaring bieden we alles wat nodig is om je zorgeloos op weg te helpen. Of het nu gaat om aankoop, verkoop, leasing, financiering, verzekering, onderhoud, service of reparatie: onze specialisten staan klaar voor zowel zakelijke als particuliere klanten.

Je kunt eenvoudig online contact opnemen of langskomen bij een van onze vestigingen.

Onze advertenties zijn met grote zorg opgesteld, maar hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die je beslissing zouden kunnen beïnvloeden.

Wij staan voor je klaar

Sla de slider over
Harry De Jong

Harry De Jong

Verkoopadviseur
Wiebren-Jan Wind

Wiebren-Jan Wind

Verkoopadviseur
Jacob Schram

Jacob Schram

Verkoopleider Audi

De betere verzekering

Zorgeloos de weg op met de Van den Brug Autoverzekering. Je auto verzekeren? Dat kan gewoon bij ons. Wel zo makkelijk. Wij regelen alles direct bij aflevering van je auto. Je bent verzekerd van een uitstekende dekking, een scherpe premie én persoonlijke service. 

Klik verder voor meer informatie of om direct je premie te berekenen.

*Van den Brug biedt de private leaseproducten aan van Volkswagen Pon Financial Services. Volkswagen Private Lease, SEAT Private Lease, Škoda Private lease. Audi Private Lease, CUPRA Private Lease en XLEasy wordt onder de voorwaarden van het Keurmerk Private Lease aangeboden door Volkswagen Pon Financial Services, handelsnaam van Volkswagen Pon Financial Services B.V., ingeschreven in het Handelsregister onder nummer 20073305. Vanaf tarieven zijn o.b.v. private lease inclusief btw, bij 60 maanden, 5.000 km per jaar, € 500 eigen risico en regio Utrecht. Tarieven kunnen per regio afwijken in verband met provinciale opcenten. Brandstof is niet inbegrepen. Na jaar 1 bedraagt de tussentijdse opzegvergoeding maximaal 40% van de resterende leasetermijnen. Afbeelding kan afwijken van de werkelijkheid. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. De overheid gaat de korting op de motorrijtuigenbelasting (MRB) voor elektrische en plug-in hybride auto’s in de periode 2025 - 2030 (verder) afbouwen.
- Elektrische auto’s: In 2025 geldt een korting van 75% op de MRB, gevolgd door een verdere afbouw in de jaren daarna.
- Plug-in hybride auto’s: In 2025 geldt een korting van 25% op de MRB, Op basis van de huidige plannen vervalt de korting volledig vanaf 1 januari 2026.
Door de afbouw van de korting op de MRB stijgt uw leaseprijs de komende jaren. Voor meer informatie, vraag uw dealer, contactpersoon of kijk op de website van de belastingdienst. De Algemene Voorwaarden zijn hier te vinden.

Audi Q3 S edition e-hybrid 272 PK | Tech plus pakket | Privacy glas | Lederen bekleding |