Ga naar de inhoud

task_alt Persoonlijk, zoals het hoort   task_alt Snelle levering uit ruime voorraad   task_alt Al 100 jaar een begrip in Friesland   task_alt Topservice met een glimlach

Logo
Volkswagen
Logo
Volkswagen
Volkswagen ID.3 Pro Limited Edition 58 kWh 204 PK - Afbeelding 1
Volkswagen ID.3 Pro Limited Edition 58 kWh 204 PK - Afbeelding 2
Volkswagen ID.3 Pro Limited Edition 58 kWh 204 PK - Afbeelding 3
Volkswagen ID.3 Pro Limited Edition 58 kWh 204 PK - Afbeelding 4
Volkswagen ID.3 Pro Limited Edition 58 kWh 204 PK - Afbeelding 5

Volkswagen ID.3Pro Limited Edition 58 kWh 204 PK | Stuur & Stoelverwarming | Navi | Keyless | Achteruitrijcamera | App connect |

Op voorraad



€ 624 p/m

Specificaties

Hieronder vind je de belangrijkste specificaties van jouw nieuwe droomauto:

BrandstofElektrisch
Kilometerstand15 km
Bouwjaar2026
TransmissieAutomaat
Vermogen (pk)204 pk
Kenteken216440

Opties

Deze opties maken het autorijden leuk én comfortabel:

achteruitrijcamera
airco (automatisch)
Apple Carplay/Android Auto
metaalkleur
navigatiesysteem full map
achteruitrijcamera
airco (automatisch)
Apple Carplay/Android Auto
metaalkleur
navigatiesysteem full map

Over deze auto

Accu laden: 11 kW, compleet vol in 6 uur en 15 minuten
Accu snelladen: 120 kW

De prijs van deze nieuwe auto is inclusief BTW, BPM, rijklaarmaakkosten, recyclingbijdrage en leges. Hierdoor is de prijs volledig transparant en kom je niet voor verrassingen te staan. Wil je je huidige auto inruilen? Dit is altijd mogelijk. Stuur ons een aantal foto’s van je huidige auto en je ontvangt een eerlijke indicatie van de inruilwaarde van je auto.

Met zijn veelzijdigheid biedt deze Volkswagen ID.3 u talloze mogelijkheden. Want hij is krachtig en robuust, maar tegelijk biedt hij een ruim en comfortabel interieur. Zijn veiligheidsvoorzieningen zijn uitstekend, maar niettemin biedt hij ook geweldige rijeigenschappen. De prestaties van de elektromotor kunnen de vergelijking met een brandstofmotor moeiteloos aan. Volkswagen-rijders weten het: een VW is gebouwd voor duurzaamheid en deze ID.3 ziet er dan ook uit als nieuw. Er is een rijke uitrusting aanwezig in deze auto, waar onder meer ook stoelverwarming bij hoort. Beknibbelen op comfort is er niet bij met deze Volkswagen ID.3. Hij is zelfs voorzien van een verwarmd stuurwiel! Tot de uitrusting behoren ook LED koplampen, geluidsisolerende ramen, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten, verwarmde ruitensproeiers en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.

Nooit meer problemen bij achteruitrijden of inparkeren. De achteruitrijcamera houdt alles in de gaten! Als je de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor je. Via je smartphone en Connected Services check je eenvoudig de belangrijke functies van de auto, overal en altijd. Deze Volkswagen is voorzien van spraakbediening voor het full map navigatiesysteem en voor het audiosysteem met DAB-ontvangst. Maar je kunt ook de knoppen op het stuur gebruiken. Onderweg de smartphone opladen gaat helemaal zonder snoeren, door de draadloze telefoonlader. Met automatische airconditioning, regensensor, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening is deze Volkswagen helemaal compleet.

Deze auto is voorzien van innovatieve systemen die je onderweg begeleiden en beschermen. Tijdens de rit heb je altijd een bijrijder, want de verkeersbord-detectie leest de borden langs de weg en projecteert ze voor je op het instrumentarium. Het Lane-keeping systeem let constant op en waarschuwt of corrigeert als je onoplettend over de lijnen van de rijstrook gaat. De sensor van het forward collision warning-systeem registreert permanent de afstand tot voorliggers en grijpt in als een botsing dreigt. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, frontale botsbescherming en bandenspanningcontrolesysteem.

Als je wilt, kun je al snel rijden met jouw nieuwe ID.3. Onze verkoopadviseurs staan klaar om je de auto te laten zien. Dan leggen ze je meteen uit welke financieringsvormen we erbij kunnen aanbieden. Tot ziens in onze showroom!

Van den Brug is officieel dealer van Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda, CUPRA en Volkswagen Bedrijfswagens. Met vijf vestigingen in Friesland en ruim 100 jaar ervaring bieden we alles wat nodig is om je zorgeloos op weg te helpen. Of het nu gaat om aankoop, verkoop, leasing, financiering, verzekering, onderhoud, service of reparatie: onze specialisten staan klaar voor zowel zakelijke als particuliere klanten.

Je kunt eenvoudig online contact opnemen of langskomen bij een van onze vestigingen.

Onze advertenties zijn met grote zorg opgesteld, maar hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die je beslissing zouden kunnen beïnvloeden.

Wij staan voor je klaar

Sla de slider over
Ronald Broers

Ronald Broers

Verkoopadviseur
Martin Weda

Martin Weda

Verkoopleider

De betere verzekering

Zorgeloos de weg op met de Van den Brug Autoverzekering. Je auto verzekeren? Dat kan gewoon bij ons. Wel zo makkelijk. Wij regelen alles direct bij aflevering van je auto. Je bent verzekerd van een uitstekende dekking, een scherpe premie én persoonlijke service. 

Klik verder voor meer informatie of om direct je premie te berekenen.

*Van den Brug biedt de private leaseproducten aan van Volkswagen Pon Financial Services. Volkswagen Private Lease, SEAT Private Lease, Škoda Private lease. Audi Private Lease, CUPRA Private Lease en XLEasy wordt onder de voorwaarden van het Keurmerk Private Lease aangeboden door Volkswagen Pon Financial Services, handelsnaam van Volkswagen Pon Financial Services B.V., ingeschreven in het Handelsregister onder nummer 20073305. Vanaf tarieven zijn o.b.v. private lease inclusief btw, bij 60 maanden, 5.000 km per jaar, € 500 eigen risico en regio Utrecht. Tarieven kunnen per regio afwijken in verband met provinciale opcenten. Brandstof is niet inbegrepen. Na jaar 1 bedraagt de tussentijdse opzegvergoeding maximaal 40% van de resterende leasetermijnen. Afbeelding kan afwijken van de werkelijkheid. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. De overheid gaat de korting op de motorrijtuigenbelasting (MRB) voor elektrische en plug-in hybride auto’s in de periode 2025 - 2030 (verder) afbouwen.
- Elektrische auto’s: In 2025 geldt een korting van 75% op de MRB, gevolgd door een verdere afbouw in de jaren daarna.
- Plug-in hybride auto’s: In 2025 geldt een korting van 25% op de MRB, Op basis van de huidige plannen vervalt de korting volledig vanaf 1 januari 2026.
Door de afbouw van de korting op de MRB stijgt uw leaseprijs de komende jaren. Voor meer informatie, vraag uw dealer, contactpersoon of kijk op de website van de belastingdienst. De Algemene Voorwaarden zijn hier te vinden.

Volkswagen ID.3 Pro Limited Edition 58 kWh 204 PK | Stuur & Stoelverwarming | Navi | Keyless | Achteruitrijcamera | App connect |