Ga naar de inhoud

task_alt Persoonlijk, zoals het hoort   task_alt Snelle levering uit ruime voorraad   task_alt Al 100 jaar een begrip in Friesland   task_alt Topservice met een glimlach

Logo
Logo
Škoda Octavia Combi 1.0 TSI 110pk Business Edition - Afbeelding 1
Škoda Octavia Combi 1.0 TSI 110pk Business Edition - Afbeelding 2
Škoda Octavia Combi 1.0 TSI 110pk Business Edition - Afbeelding 3
Škoda Octavia Combi 1.0 TSI 110pk Business Edition - Afbeelding 4
Škoda Octavia Combi 1.0 TSI 110pk Business Edition - Afbeelding 5

Škoda OctaviaCombi 1.0 TSI 110pk Business Edition | Trekhaak | Elektrische achterklep | Getint glas achter | Parkeersensoren | Navigatie |

Op voorraad


Specificaties

Hieronder vind je de belangrijkste specificaties van jouw nieuwe droomauto:

BrandstofBenzine
Kilometerstand53.505 km
Bouwjaar2023
TransmissieHandgeschakeld
Vermogen (pk)110 pk
KentekenX-645-BZ

Opties

Deze opties maken het autorijden leuk én comfortabel:

airco (automatisch)
Apple Carplay/Android Auto
cruise control
DAB ontvanger
draadloze telefoonlader
airco (automatisch)
Apple Carplay/Android Auto
cruise control
DAB ontvanger
draadloze telefoonlader

Over deze auto

Geadverteerde prijs is een wegrijprijs

Kies voor meer zekerheid met ons Zorgeloos pakket.

Vloeistof & auto inspectie + Halve tank brandstof + Resterende fabrieksgarantie. Voor €395,-

Alle inruil is mogelijk!

Deze auto staat bij Van den Brug Heerenveen, Zilverweg 3 (SKODA), 8445 PE Heerenveen. Meer informatie? Stel je vraag online of bel 0513-633054.

Jouw nieuwe auto staat klaar voor vertrek. Stap gerust in, deze Skoda Octavia Combi heeft 53505 kilometer gelopen. De aandrijving van deze Skoda komt voor rekening van een driecilinder benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Een praktische extra is de elektrisch bedienbare achterklep die opent en sluit met een druk op de knop. Je wordt in deze auto ook getrakteerd op 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.

De indeling van het digitale dashboard is zo ingericht dat je met één blik precies weet wat je weten wilt. De elektrisch inklapbare trekhaak maakt een einde aan ingewikkelde handelingen. In deze Octavia Combi vind jij niet alleen schakelaars op het stuur om het full map navigatiesysteem te bedienen en het audiosysteem met DAB-ontvangst, maar er is ook spraakbediening. De auto is voorzien van een draadloze telefoonlader, dus geen snoeren nodig om de smartphone op te laden! De automatische airconditioning zorgt voor een behaaglijk klimaat in de auto. De uitrusting van deze auto is met parkeersensoren achter, regensensor, cruise control, keyless entry, automatisch dimmende buitenspiegels en lederen stuur behoorlijk compleet.

Deze Skoda is voorzien van verschillende intelligente veiligheidsvoorzieningen. Ze kijken tijdens het rijden als het ware met je mee, ze signaleren potentieel gevaarlijke situaties en in een aantal gevallen kunnen ze ook ingrijpen. Voorzien van het Lane-keeping systeem. Ofwel: blijf automatisch in je baan. Botsingen met een voorligger gebeuren relatief vaak. De forward collision warning slaat tijdig alarm als dat risico ontstaat, zodat je kunt ingrijpen. Het laatste wat je wilt is dat je achter het stuur indommelt. Om dat te voorkomen is deze auto uitgerust met vermoeidheidsherkenning. In deze Skoda vinden we verder een frontale botsbescherming en bandenspanningcontrolesysteem.

Als dit de auto is die je zoekt, wacht dan niet langer en plan direct online een proefrit.

Van den Brug is officieel dealer voor Volkswagen, Audi, SEAT,  Škoda, CUPRA, Volkswagen Bedrijfswagens. Met 5 vestigingen in Friesland is Van den Brug één van de belangrijkste autodealers van Noord-Nederland. Al sinds 1923 kun je bij ons terecht voor alles wat met jouw auto te maken heeft. Van aan-/ verkoop, leasing, financiering en verzekering tot service, onderhoud en reparatie van jouw auto. Zowel zakelijk als privé. Stel je vraag online en kom langs bij een van onze vestigingen.

Hoewel onze advertenties zorgvuldig zijn opgesteld, kunnen er geen rechten aan worden ontleend.

Wij helpen je graag

Sla de slider over
Jelmer Jongsma

Jelmer Jongsma

Verkoopadviseur
Atte Hibma

Atte Hibma

Verkoopadviseur
Arno Vrijburg

Arno Vrijburg

Verkoopadviseur
Ype Boelens

Ype Boelens

Verkoopleider

De betere verzekering

Zorgeloos de weg op met de Van den Brug Autoverzekering. Je auto verzekeren? Dat kan gewoon bij ons. Wel zo makkelijk. Wij regelen alles direct bij aflevering van je auto. Je bent verzekerd van een uitstekende dekking, een scherpe premie én persoonlijke service. 

Klik verder voor meer informatie of om direct je premie te berekenen.

Škoda Octavia Combi 1.0 TSI 110pk Business Edition | Trekhaak | Elektrische achterklep | Getint glas achter | Parkeersensoren | Navigatie |