
Inruilvoorstel
Hieronder vind je de belangrijkste specificaties van jouw nieuwe droomauto:
Deze opties maken het autorijden leuk én comfortabel:
Accu laden: 11 kW, compleet vol in 8 uur
Accu snelladen: 175 kW
Hij is doordacht innovatief en duurzaam als geen ander: de elektrische Škoda Enyaq iv biedt met zijn elektrische aandrijving een ongekende rijervaring. Met de elektromotor rijd jij stil en snel de toekomst in. Maar ook schoon en zuinig. Je hoeft niet langer te wachten, deze splinternieuwe auto is nu direct beschikbaar Voorin is het 's winters genieten met de verwarmbare voorstoelen voor zowel bestuurder als bijrijder. De bagageruimte is toegankelijk via een comfortverhogende elektrische achterklep. Wind, sneeuw, hagel, regen... allemaal vergeten als je het verwarmd stuurwiel in handen hebt. De matrix LED-verlichting is het allernieuwste op het gebied van autoverlichting. Altijd maximaal licht op de weg, zonder tegenliggers te hinderen! Bij de uitrusting van deze Škoda horen onder meer 19 inch lichtmetalen velgen, geluidsisolerende ramen, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verwarmde ruitensproeiers.
Praktisch, helder en uitermate handig is het digitale dashboard. Alle functies haarscherp in beeld! Niets achter deze auto blijft verborgen door de achteruitrijcamera. Een veilig gevoel! Adaptive cruise control is een comfortabele en veilige optie. Het systeem reguleert de snelheid en houdt automatisch afstand tot jouw voorligger. De ingebouwde file assistent is een echte helper als het vaststaat onderweg. Het systeem meet ruimte tot de auto vóór u permanent en activeert zelfs de remmen als je voorligger stopt. Wat is de onderhoudsstatus van deze auto? Je checkt het snel, simpel en overal via je smartphone. Extra opties op deze auto zijn: dashboard met spraakbediening, navigatiesysteem, electronic climate control, draadloos opladen, DAB ontvangst en regensensor.
Het zal je verbazen hoe deze auto in staat is om voor jou de omgeving en het verkeer om je heen in de gaten te houden. Bij de veiligheidssystemen van deze auto hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met je mee en attendeert je op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Indien je onbedoeld de rijstrook lijkt te verlaten, reageert het Lane-keeping systeem meteen en corrigeert. Vermoeidsheidsherkenning herkent tekenen van vermoeidheid bij de bestuurder. Het systeem voorkomt dat er ongelukken gebeuren doordat de bestuurder in slaap valt. De auto is ook uitgerust met dodehoekdetectie, frontale botsbescherming en bandenspanningcontrolesysteem.
Wij leveren deze nieuwe auto met volledige fabrieksgarantie. Maak nu snel een afspraak om deze auto te bekijken.
Van den Brug is officieel dealer voor Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda, CUPRA, Volkswagen Bedrijfswagens. Met 5 vestigingen in Friesland is Van den Brug één van de belangrijkste autodealers van Noord-Nederland. Al sinds 1923 kun je bij ons terecht voor alles wat met jouw auto te maken heeft. Van aan-/ verkoop, leasing, financiering en verzekering tot service, onderhoud en reparatie van jouw auto. Zowel zakelijk als privé. Stel je vraag online en kom langs bij een van onze vestigingen.
Hoewel onze advertenties zorgvuldig zijn opgesteld, kunnen er geen rechten aan worden ontleend.
Heerenveen
Zorgeloos de weg op met de Van den Brug Autoverzekering. Je auto verzekeren? Dat kan gewoon bij ons. Wel zo makkelijk. Wij regelen alles direct bij aflevering van je auto. Je bent verzekerd van een uitstekende dekking, een scherpe premie én persoonlijke service.
Klik verder voor meer informatie of om direct je premie te berekenen.
*Van den Brug biedt de private leaseproducten aan van Volkswagen Pon Financial Services. Volkswagen Private Lease, SEAT Private Lease, Škoda Private lease. Audi Private Lease, CUPRA Private Lease en XLEasy wordt onder de voorwaarden van het Keurmerk Private Lease aangeboden door Volkswagen Pon Financial Services, handelsnaam van Volkswagen Pon Financial Services B.V., ingeschreven in het Handelsregister onder nummer
- Elektrische auto’s: In 2025 geldt een korting van 75% op de MRB, gevolgd door een verdere afbouw in de jaren daarna.
- Plug-in hybride auto’s: In 2025 geldt een korting van 25% op de MRB, Op basis van de huidige plannen vervalt de korting volledig vanaf 1 januari 2026.
Door de afbouw van de korting op de MRB stijgt uw leaseprijs de komende jaren. Voor meer informatie, vraag uw dealer, contactpersoon of kijk op de website van de belastingdienst. De Algemene Voorwaarden zijn hier te vinden.